Oh! Spouštíme vlastní videoprodukci

Barča K.

Reklama do televize, na sociální sítě nebo motion? Natočíme všechno.

Oh! Spouštíme vlastní videoprodukci

S LITTLE CUBE se nám vždycky spolupracovalo parádně, proto jsme s částí jejich týmu spojili síly a založili vlastní videoprodukci s názvem overhere. Justmighty proto ode dneška nabízí tvorbu profesionálních videospotů včetně motion videí.

„Hej, tady jsme!“ – něco takového znamená název naší videoprodukce overhere. Brand overhere režíroval náš Mireček a do hlavních rolí obsadil modro-magentové tóny. Vykřičník v logu symbolizuje klapku nebo akci a zkratka „oh“ tak trochu naznačuje, že se ti bude z našich videí tajit dech!

„Podobně jako většina agentur i my se setkáváme se stále více požadavky na pohyblivý obsah. Když nás oslovil Honza s Petrem s návrhem, jestli to nedáme dohromady, dlouho jsme se nerozmýšleli,“ popisuje vznik overhere náš Tom. „Už v minulosti jsme spolupracovali na řadě úspěšných projektů a i lidsky jsme si skvěle sedli, což pro nás bylo fakt důležité. Proto jsme tuto možnost uvítali,“ vysvětluje.

Tým overhere produkuje hraná a motion (tj. animovaná) videa do onlinu i do televize. Role mají kluci rozdělené, ale kreativu vymýšlí společně. Honza má pod palcem režii a střih, zatímco Petr produkci a kameru.

„Spolupráce s agenturou Justmighty pro nás byla logickým krokem. Chybělo nám zázemí marketingové agentury, takže jsme se o naše klienty nemohli postarat po všech stránkách. To se teď zásadně změní,” prozrazuje Honza Kolář. „Kromě klasických reklam bychom se rádi pustili i do natáčení seriálu. Na jeho scénáři právě pracujeme,“ dodává.

Dřív Honza s Petrem pracovali například na reklamních spotech pro ŠKODA Auto, Stihl, netbox a pro další zajímavé české i zahraniční značky. A nezapomeňte omrknout showreel.

Line
Barča K.
Barča K. Marketing Strategist & Copywriter
Line