Představujeme vám zbrusu nový brand a web

Barča K.

Zažité klišé o tom, že kovářova kobyla chodí bosa, už v našem případě neplatí. Představujeme vám nový brand a web Justmighty.

Představujeme vám zbrusu nový brand a web

Zažité klišé o tom, že kovářova kobyla chodí bosa, už v našem případě neplatí. Představujeme vám nový brand a web Justmighty.

Spolupracujeme s klienty, kteří jsou nám podobní hodnotami smýšlením. “Komunikace a nalezení vhodného řešení je tak mnohem jednodušší,” popisuje jeden ze zakladatelů a spolumajitel agentury Marco Salatin.

Ve své firemní kultuře usilujeme o nezávislost, což platí i při výběru klientů. Chceme měnit pohled na tradiční svět reklamy a zasloužit se o to, aby klienti agenturu vnímali jako rovnocenného partnera. Neděláme třicet projektů za měsíc, ale třicet projektů za rok, kvalita je pro nás víc než kvantita.

“Původní brand a web byl víc o tom, jací jsme na začátku být chtěli, zatímco rebranding a nový web nás vystihuje takové, jací skutečně jsme. Jak jsme se za téměř pětiletou dobu fungování agentury vyprofilovali,” představuje nový koncept Tomáš Pohl, spolumajitel a jednatel Justmighty. “Tehdy jsme se prezentovali jako distingované studio na úrovni, brali jsme se možná až příliš vážně,” vysvětluje Tomáš.

Redesign značky se promítá do služeb

Lidé se nás často ptají, proč máme v logu mozek, jehož zpracování může působit trochu provokativně. Mozek reprezentuje myšlení a odbornost, srdce, že nás naše práce baví a naplňuje, a rohy, že to děláme po svém. Oproti předchozímu ztvárnění, kdy byl v logu mozek umístěn čelně (nyní je z boční perspektivy), působí víc fresh a díky černým liniím je ještě výraznější. Nový brand je moderní, čistý, mladý a na nic si nehraje.

Stěžejní není pouze značku vytvořit, ale umět k ní dlouhodobě a konzistentně budovat vztah uvnitř firmy a motivovat všechny členy týmu. Není možné chtít, aby si značku oblíbili vaši zákazníci, když k ní nemají pozitivní vztah ani její zaměstnanci. Právě tento přístup k brandu podmiňuje úspěch na trhu.

To si Justmighty uvědomuje a dává svým lidem důvěru, prostor růst, rozvíjet se a zaměřit se na to, v čem je každý z nich nejlepší. Nabízí také nadstandardní zaměstnanecké benefity.

Line
Barča K.
Barča K. Marketing Strategist & Copywriter
Line