Podzimní Justreport ve znamení rebrandingu

Barča K.

Září, říjen a listopad v Justmighty

Podzimní Justreport ve znamení rebrandingu

Září, říjen a listopad v Justmighty se nesl v duchu rebrandingu nejen nás samotných, ale i našich klientů. Dále tvorby úplně nových značek a vizuálních strategií. Taky jsme uspořádali dvě Justpárty – jednu pro sebe a druhou pro naše klienty.

NEMÁME ROHY PRO NIC ZA NIC

V jednom z předcházejících blogových článků jsme představili náš nový brand. Ohlasy se objevily i na známých marketingových a designových serverech jako je Mediář nebo Design Portál. Někteří z vás změnu hodnotí kladně, jiní nám píšete, že se vám naše nové logo a web nelíbí.

A to je dobře. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, ať už je pozitivní nebo negativní. Díky tomu vidíme, že to mělo smysl. Pokud bychom neměli žádnou reakci, asi by něco nebylo v pořádku. Kontroverze chtě nechtě vyvolává i negativní emoce a my jsme tak trochu rebelové. Od samotného založení agentury nám (nejen v logu) rostou rohy.

Spolu s novým brandem jsme se s Little Cube pustili do natáčení nového Justmighty videa. Zajímá vás, jak se žije Justživot? Mrkněte se.

Míříme do vesmíru. S netboxem

Dalším významným rebrandingem, který jsme v měsíci říjnu odhalili světu, byl pro našeho dlouhodobého klienta netbox. Vytvořili jsme nejen vizuální styl, ale celou komunikaci. Taky to vyvolalo nějaký ten povyk a dostalo se do marketingových médií včetně portálu Marketing Journal.

Ptáte se, proč právě vesmír? Portfolio služeb brněnského poskytovatele internetu, který je zároveň provozovatelem online televize Kuki, se neustále rozšiřuje a koncept vesmíru se stává sjednocujícím prvkem. Původní balonek v logu už prostě nestačil. Stejně jako je vesmír nekonečný, i netbox nabízí neomezené možnosti informací, vzdělávání a zábavy.
MÍCHALI JSME DRINKY PRO BHAR. A TAKY NĚJAKÝ TEN BRANDING

Leňa s Leňou si takhle jednou daly odpolední směnu. S kameramanem Muflonem míchali drinky, barvy a natáčeli making of video. Brand je postaven na pestré barevnosti v prostoru a vlastní typografii. Aneb nechoďte na drink do baru, ale do BHARU. Víc vám zatím prozradit nemůžeme. Těšte se na brand reveal a video, které odhalíme po novém roce. A na nový brněnský bar!
Tendrujeme o 106!

V listopadu se nám podařilo uspět ve výběrovém řízení pro jednu mladoboleslavskou společnost. Ano, jedná se o automobilku Škoda Auto. Teď na tom usilovně makáme a těšíme se, co z toho vzejde. Předesíláme, že to bude velké.

Během podzimních měsíců jsme taky zaznamenali rekordní množství poptávek a nových klientů na social a online marketing. Online tým ve složení Péťa, Leňa, Marco, Barča a nově i Andrejka se odteď nezastaví.

Je to tu barevnější a víc to tu voní

V září přibyli do Justtýmu dva noví členové: developer Roman a copywriterka Barča (já). Hlavní změnou oproti situaci před prázdninami je, že se v téměř výhradně mužském kolektivu najednou objevily čtyři ženy. Teď je nás v Justtýmu holek pět, což je třetina celého týmu.

Když jsem se kluků zeptala, jak změnu vnímají, z Toma vypadlo: “Je to tu barevnější a víc to tu voní.” Nutno dodat, že se tvářil nadmíru spokojeně. “Jak jako barevnější?” nechápala jsem. “No, jak používáte ty pestré lepicí papírky,” vysvětlil mi Tom. Takže tak asi.

První justpárty v The Distillery

A abych nezapomněla, na konci září se událo něco, co taky určitě stojí za zmínku. Ve čtvrtek 27. září jsme uspořádali historicky první Justpárty s klienty v úžasných prostorách The Distillery Brno. Nachystali jsme gril, oblékli zástěry, vlastnoručně vám namíchali drinky a párty mohla začít.

Moc jsme se na vás těšili, ale zároveň jsme byli lehce nervózní z toho, jak se tahle nová akce ujme. Ukázalo se, že to ani nebylo třeba, protože to bylo parádní setkání a z vašich reakcí se zdá, že jste to vnímali podobně. Prý podle vašich slov působíme (a doufáme, že i jsme) skvělá parta lidí, se kterou se dobře spolupracuje. A taky paří. To nás zahřálo u Justsrdíčka. Děkujeme všem, kteří přišli, moc jsme si to s vámi užili.


Día de los Muertos v Beskydech

Na dušičky jsme se vydali na třídenní teambuilding do jedné sympatické wellness chatky do Malenovic pod Lysou Horou.

Celý víkend se nesl v duchu svátku mrtvých. Barča, Leňa a Andrejka si na nás nachystaly různé hry a aktivity jako třeba soutěž o nejlepší face paint nebo rozbíjení Piñaty se sladkostmi. Každý z nás dostal své španělské jméno, kterým jej ostatní museli celý večer oslovovat. Kdo se spletl, dostal trest. Docela jsme se u toho nasmáli – zvláště některým. Nevynechali jsme ani fenomenální mexický animák Coco a v neposlední řadě jsme si skvěle vařili. Ládovali jsme se avokádovým guacamole, tortillami s masovou směsí, nachos se sýrem a salsa omáčkou a dalšími mexickými dobrotami. Welcome drinkem nemohlo být nic jiného než Tequilla Sunrise. Pochopitelně.


Hasta la vista, baby. Zase příště!

Line
Barča K.
Barča K. Marketing Strategist & Copywriter
Line