Máme nový projekt. Jmenuje se Zonic

Barča K.

A je to venku. Jsme nadšenci, kteří používali produkty firmy Apple ještě v době, kdy nepatřily do mainstreamu.

Máme nový projekt. Jmenuje se Zonic

A je to venku. Jsme nadšenci, kteří používali produkty firmy Apple ještě v době, kdy nepatřily do mainstreamu. Jsou součástí našeho každodenního života v Justmighty. Proto jsme založili novou společnost Zonic, která se zabývá prodejem a servisem produktů tohoto celosvětového lovebrandu.

JAK SE TO STALO?

Většina z nás Apple milovala ještě dříve než se stala součástí Justtýmu. Někteří z nás se developery či grafiky dokonce stali právě díky jejich revolučním produktům. Láska na první pohled, znáte to. A pak jsme potkali Marka.

“Zonic funguje už od ledna, má desítky klientů a od prvního měsíce se mu daří. Máme vyřešenou logistku, dodavatele i servisní kanály. Zkrátka zkušební provoz máme za sebou. Jsme připraveni na všechno,” hodnotí současnou situaci spolumajitel firmy Zonic a majitel studia Justmighty Tomáš Pohl.

Jablečná firma Zonic

Kromě prodeje veškerého sortimentu Apple, tedy například iPhonů, Maců, iPadů, Apple Watch, Apple TV a veškerého příslušenství určeného pro Českou republiku, poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis včetně konzultací.

Přestože mezi našimi klienty nechybí jednotlivci, zaměřujeme se především na B2B partnery. Našimi zákazníky jsou malé, střední i velké firmy napříč různými obory od strojírenství, stavebnictví, vědy a výzkumu či školství přes zdravotnická zařízení, advokátní a architektonické kanceláře, designérská studia včetně kulturního segmentu až po bary, kavárny a cukrárny.

Jeden kontakt v telefonu

Kdo se má ve změti tolika prodejců značky Apple vyznat? Na základě čeho se rozhodnout, u kterého svůj vysněný produkt pořídíte? Kromě zvýhodněných cen a záruky kvality produktů, vám nabízíme špičkovou poradenskou činnost a možnost školení formou One to One tréninků. Od nynějška vám v telefonu stačí pouze jeden kontakt. Ta osoba se jmenuje Marek Bešta. Můžete se na něj kdykoliv obrátit: vše vám nastaví, vysvětlí a bude se vám věnovat, jako byste pro něj byli jediní.

“Prodeji produktů Apple a podpoře uživatelů se věnuju už nějakou dobu. Šest let jsem působil ve společnosti iStyle, což je Apple Premium Reseller, a dalších pět jsem pracoval pro Apple Authorised Resellera pro firmu C.B.C. To dělá celkem jedenáct let zkušeností v oboru,” říká spolumajitel společnosti Marek. “Jsem orientovaný na zákazníka a snažím se, aby byl vždy spokojený,” dodává.

Line
Barča K.
Barča K. Marketing Strategist & Copywriter
Line