Tom

CEO

Tom

Hi, I am Tom

Jsem designér, který začal dělat, co ho baví a dneska spoluvlastní a řídí jednu z nejvíc super digitálních agentur v Česku. Můj náběh na obsedantně kompulzivní poruchu mi nedovolí dělat věci napůl. Nikdy se nespokojím s kompromisem.

Barbora Robková

Justmighty jsem založil, protože miluji design. Jsem a vždy budu designérem, i když je dnes moje role ve firmě jiná. Po více než pěti letech podnikání se zaměřuji spíše na strategické směřování firmy, řízení firemních financí a celkové exekutivní řízení Justmighty. Přesto ale stojím za designovými výstupy, které od nás vychází, a jsem garantem jejich kvality.

Mou opravdovou vášní je gastronomie. A to jak aktivní, tak pasivní. Většinu svého volného času věnuji vaření a většinu svých financí utratím za jídlo. Kdybyste chtěli poradit v Brně nebo Praze místa, kde se dobře najíst, rád pomůžu. Abych se vešel do dveří, snažím se věnovat i sportu. Snažím se najít čas aspoň na běhání a jízdu na kole.

Jsem rozený organizátor. Tabulky, statistiky, analytiku a plánování zbožňuju. Jsem také manžel té nejúžasnější ženy na světě, která je mojí inspirací a druhou polovinou života. Chci s ní procestovat celý svět. Máme za sebou už velkou část Evropy, Asii a Spojené státy. Jsem zvědavý, co nás čeká příště.

My colleagues

Oto

Project Manager

Cagi

Marketing Specialist

Maruška

Designer

Joli

Content Specialist, Fotograf