Roman

Web Developer

Roman

Hi, I am Roman

Привіт! Většina mladých lidí v dnešní době neví, co chce v životě dělat. To není můj případ.

Barbora Robková

V osmi letech pro mě začal úplně nový život – s rodinou jsme se přestěhovali z Ukrajiny do Brna. Do nejlepšího města na světě. Za dalších osm let jsem už tušil, jakým směrem se chci v životě ubírat, šel jsem studovat grafiku a webdesign. Byla to trefa do černého. Dnes se tím živím a je to přesně to, co mě baví a naplňuje. Po studiu jsem dva a půl roku pracoval ve společnosti vyvíjející e-commerce systémy a teď jsem součástí dream teamu Justmighty.

Odmalička jsem si čmáral různě po papírech i učebnicích. Domů jsem nosil sešity plné podivných tvarů připomínajících loga a tetování. Máma musela být štěstím bez sebe, když mezi řádky viděla moje malůvky. Byl jsem velmi tvůrčí a kreativní dítě.

Na základní škole jsem se začal věnovat latinsko-americkým tancům a později i street dance. V obou tanečních disciplínách jsem se účastnil vystoupení a soutěží, a dokonce i Mistrovství Moravy a Mistrovství České republiky.

A kde hledám inspiraci? Nejvíc asi v hudbě. Ta je pro mě v životě velice důležitá, ať už v práci nebo při odpočinku. Poslouchám komerční hudbu, ale i méně známé interprety. Svůj volný čas trávím vzděláváním se v oboru, aktivně s kamarády a svými dvěma psy nebo cestováním a poznáváním nových kultur.

My colleagues

Oto

Project Manager

Cagi

Marketing Specialist

Maruška

Designer

Joli

Content Specialist, Fotograf