Mira

Art Director

Mira

Hi, I am Mira

V Justmighty zastávám pozici designéra. Jsem člověk, který si rád sedne s přáteli, zajde na koncert nebo dobré jídlo. Baví mě cestování a poznávání dosud nepoznaných krajů.

Barbora Robková

V posledních letech jsem si oblíbil surfování, přesněji řečeno plácání s pěňákem. A to i přesto, že jsem se měl za totálního antisportovce. Takže vyhledávám vlny. Hlavně ty španělské. Zároveň jsem milovníkem hudby a neomezuju se na žánr: moje playlisty obsahují hudbu od metalového blití do mikrofonu až po klasiku, na kterou nedám dopustit.

Mezi mé největší vášně patří gastronomie a grafika. Tyto dvě věci mě formovaly už od raného mládí. Už jako malý kluk jsem doma ve svém pokoji snil o velkých věcech a čmrkal si po papírech. Nicméně osud tomu chtěl jinak a já vyšel ze školy jako kuchař. Po nějakém čase stráveném v kuchyni jsem zatoužil po něčem jiném. Po něčem, co ve mně dřímalo už dlouho a co se začalo drát na povrch.

Odložil jsem vařečku, vyměnil ji za Photoshop a zkoušel štěstí v grafice. Po určité době se dostavily první úspěchy – začal jsem vytvářet motivy na trička pro hudební interprety jako je Thom Artway nebo Paulie Garand, lokální značku Collective Collapse Clothing nebo pro Brutal Assault, největší metalový festival v Česku.

Šel jsem touto cestou dál a sen, který jsem měl jako malý kluk, se stal skutečností. Teď pracuju ve společnosti talentovaných mladých lidí, kteří mají zápal a entuziasmus a jsem tady šťastný. Nechodím do práce, ale do Justmighty.

My colleagues

Oto

Project Manager

Cagi

Marketing Specialist

Maruška

Designer

Joli

Content Specialist, Fotograf