Barča K.

Marketing Strategist & Copywriter

Barča K.

Hi, I am Barča

Říkejte mi Barča. Barbora zní moc tvrdě a Bára je jak na psa. Nejčastěji mě můžete zastihnout s knížkou nebo zápisníkem a tužkou v ruce. Případně při tančení.

Barbora Robková

“Nejtěžší je najít lidi, kteří mají schopnost stát se dobrými textaři. Zjistil jsem, že takoví lidé mají vždy velice otevřené myšlení. Projevují výjimečnou zvídavost, která se vztahuje na každou maličkost. Mají nadprůměrný smysl pro humor. A mají fanatický zájem o všechno kolem reklamy,” Ogilvy o reklamě, 1983.

Při vší skromnosti musím říct, že tato kritéria, která již před několika desetiletími definoval reklamní guru David Ogilvy, splňuju do puntíku. Dobře. Pak popsal nějaká další, u kterých si jistá nejsem. Ale o tom někdy příště. Né, sranda.

V reklamě už se chvíli pohybuju – více než tři roky jsem působila ve dvou brněnských kreativních agenturách. Na naší branži mě baví pestrost. Ráno děláte pro klienta z oblasti reprodukční medicíny, před obědem se ponoříte do sféry investování a odpoledne máte schůzku s největším poskytovatelem internetu v Brně.

Mojí nejoblíbenější volnočasovou aktivitou je spánek. Jak výstižně shrnul slavný americký spisovatel a držitel Nobelovy ceny za literaturu Graham Green: “Sny pro mě byly vždycky důležité. Nejpěknější zábava a k tomu směšně lacino.”

Kromě spaní ráda čtu, chodím do kina, galerií, na túry do přírody a dělám street. V poslední době jsem se našla v contemporary dance, což je mix baletu, streetu a výrazového tance. Občas kreslím, častěji vařím a nejčastěji nakupuju. Musím se vám s něčím svěřit. Mám pocit, že se ze mě stává fashion maniačka a nevím, co s tím.

My colleagues

Oto

Project Manager

Cagi

Marketing Specialist

Maruška

Designer

Joli

Content Specialist, Fotograf