Letní recap aneb Co se nám povedlo, ale nevíte o tom

Bydlíme v novém, jsme na dvojnásobku a daří se nám i klientům. Portfolio se rozrostlo o řadu zajímavých klientů, hledáme nové kolegy. Posledního půl roku se pořád něco dělo, skoro jsme se o tom na sociálních sítích nestíhali rozpovídat. Pojďme si to shrnout ve velkém Justreportu. Jste ready?
Letní recap aneb Co se nám povedlo, ale nevíte o tom

Čísla, projekty a peníze

S velkou pokorou vám chceme říct, že se nám letos dařilo. Pandemii a ekonomické krizi navzdory. Ať se nám to líbí nebo ne, čísla jsou vcelku relevantním ukazatelem růstu firmy. Obrat Justmighty prvního pololetí roku 2021 je v meziročním srovnání o 90 % vyšší. Celkově došlo k výraznému zvýšení efektivity týmu, k nárůstu průměrné velikosti projektů a 100% zaplnění a využití kapacit. Jedeme na plné obrátky a práce máme více než kdy dříve.

mezirocni_srovnani_jsm_obrat

Počet nově příchozích poptávek překonal po 6 měsících letošního roku rekordní stovku. Máme obrovskou radost, že s námi chcete spolupracovat, a každé takové poptávky si nesmírně vážíme. Děkujeme!


cisla_2021

Letos se nám podařilo úspěšně dokončit 15 brandingových projektů, 7 webů, 5 velkých reklamních spotů a pracovali jsme či stále pracujeme na 13 marketingových kampaních.

Je to dřina, ochlazení, zdraví, prasárničky, a pak to všechno spláchneme Kofolou

Letos jsme portfolio rozšířili o zajímavé spolupráce, které nám dělají nesmírnou radost. Vybrali jsme 5 nejznámějších, u kterých výsledek naší práce zasáhne širokou veřejnost.

Kofola. Když ji miluješ, není co řešit

Většina Čechů si už Vánoce bez Kofoly představit neumí. Natož pak bez legendární reklamy “Já nemusím, já už ho vidím”. Právě Justmighty na tuto reklamu naváže a celou letošní vánoční kampaň pro Kofolu připraví. Těšte se na Kofovánoce 2021.Nutrend. Obr z Olomouce, ne z USA

Sportovní výživa z Hané už dávno přesáhla hranice Česka, znají ji sportovci po celém světě. S naší sesterskou videoprodukcí overhere jsme vytvořili reklamní spot pro nový 100% WHEY PROTEIN. Ve videu, na které jsme opravdu hrdí, uvidíte Macha Muradova, lužánecký stadion i řadu speciálních efektů.
Amici. Prasárničky už z 20 poboček

Jejich pizzu a burgery zná snad každý brněnský foodlover. S rozvozy jídel začali ještě dřív, než to bylo cool. Dnes už svoje mňamky vozí hladovcům z Brna, Olomouce, Ostravy, Hradce Králové, Jihlavy, Třebíče, Prostějova a Zlína. A teď zajeli i k nám, takže si můžeme vychutnat začínající spolupráci.


amici

Hartmann. Přes 200 let pečuje o naše zdraví

Je po ruce, když nás něco bolí. Dezinfikuje, chrání a díky obrovské škále produktů pomáhá při většině neduhů. Tenhle obrovský hráč na trhu se zdravotní péčí nám svěřil marketing, správu blogu i design, a to nejen online. Naše spolupráce má mimo jiné i příjemnou výhodu – můžeme řadu produktů sami otestovat, což potěšilo především ženské osazenstvo agentury.

Daikin. Největší výrobce klimatizací na světě

Aby mohl japonský Daikin klimatizacemi zpříjemnit život celému světu, potřebuje šikovné lidi do výroby. Letos jsme proto spustili náborovou HR kampaň na sociálních sítích. Kampaň je postavená na reálných zaměstnancích a jejich zkušenostech. Těší nás, že po prvotním úspěchu budeme ve spolupráci s tímto velikánem pokračovat i na podzim.

Hledáme parťáky

Našich inzerátů je plný online prostor. Ne, není to tím, že se nám to tady rozpadá a lidé odchází. Opak je pravdou! Už rok máme víc práce než kapacit. A proto také déle než rok posilujeme náš tým. Chceme růst organicky a přirozeně, proto také hledáme nové kolegy postupně, Nováčci (pro nás, jinak jsou to ostřílení profíci ve svém oboru) přibývají spolu se zaváděním nových procesů, s novými klienty a s nově rekonstruovanými prostory.


justmighty_team

Momentálně hledáme další kolegy. Projektového manažera, Traffic managera, Copywritera, Stratéga a PPC specialistu. Pokud vás to zajímá, více najdete na naší stránce KARIÉRA.

Rekonstrukce office

Větší tým, nový způsob práce, více společných interních meetingů a brainstormingů, větší potřeba soukromí a klidu na deepwork. To vše byla motivace k nově zrekonstruovaným kancelářím. Budovu ve středu Brna, které říkáme Office, už 5 let milujeme a chceme v ní zůstat co nejdéle to půjde. Rozhodli jsme se využít ji na maximum.

Na pomoc jsme přizvali architektonické studio Kogaa a vytvořili modulární systém, ze kterého vznikl komfortní open space, který je srdcem budovy. Vytvořili jsme 4 klidové zóny pro deepwork i případné videokonference, vybavili jsme si útulnou zasedačku a kompletně přebudovali kuchyň a naše společné prostory.


Justmighty komunita

Založili jsme novou komunitní facebookovou skupinu. Chcete si zahrát v reklamě, být na billboardu nebo se podílet na strategickém a komunikačním směřování těch největších českých značek? Můžete se zúčastnit dotazníkových šetření, hloubkových rozhovorů, natáčení, focení, testování a dalších aktivit, kde potřebujeme jako agentura získat zpětnou vazbu či podklady pro naše klienty. A to vše vždy za předem definovanou odměnu. Sledujte tuto skupinu a my budeme pravidelně publikovat naše nabídky. Přidejte se do party.

justmighty_komunita

Line
Tom
Tom CEO
Line