Justreport říjen: Nováčci i Vánoční kampaň

Justmighty

Justmighty

|

Na čem jsme v říjnu pracovali, co jsme dokončili a kde všude jsme byli?

Justreport říjen: Nováčci i Vánoční kampaň

54! Uhádnete, co toto číslo reprezentuje?

Ti, kteří si myslí, že je to naše hodinová sazba v Kč, jsou na omylu. 😀 54 dní zbývá ode dneška do Štědrého dne. Čas prchá jako splašená mrcha, a proto se tento měsíc točilo skoro vše kolem Vánoc. Chystali jsme vánoční kampaň pro netbox, Marco připravoval nové PPC kampaně a Tom intenzivně pracoval na své vánoční prezentaci. Ta už má prý 80 slidů a všichni se na ni moooooc těšíme. Nicméně jsme nasadili turbo tempo a odhodlali se do konce roku ze sebe vymáčknout to nejlepší.

Máme další nové kámoše

Do našeho týmu se tento měsíc připojili Kuba a Honza. Oba dva jsou již v plném pracovním nasazení, seznamují se s chodem firmy a dostali na starost první projekty.

Za celý Justtým jim přejeme hodně pracovních úspěchů a ať to s námi co nejdéle vydrží.

Pozn.: První zatěžkávací zkouška je čeká tento týden v Mutěnicích ve sklípku. Uvidíme, jak uspějí.

Netbox vánoční kampaň

Když jsme na konci záři začali řešit vánoční kampaně, přišlo nám, že máme milion času. Úplně to nebyla pravda, než se vše vymyslí, nafotí, graficky zpracuje, nakóduje, odevzdá a publikuje, tak to chvíli trvá.

Pro netbox jsme letos dělali vánoční kampaň, která podporuje dobrou věc a zároveň spojuje vybrané brněnské podniky. Takže pokud máte rádi třeba Būcheck, Mlsnou holku nebo pivko v Zelené kočce, můžete se zapojit a udělat tak radost nějakému dítěti v S.O.S vesničce. Kampaň odstartovala právě dnes! Jestli se chcete zapojit, podrobný návod najdete na stránkách netboxu.


Kunz

Rádi poznáváme nové fajn lidi, kteří dělají zajímavé věci a rozumí svému oboru. Tento měsíc jsme spustili web Kunz a partneři. Projekt menší velikosti, korporátního rázu, u kterého jsme vytvořili jednoduchý brand a web.

Saika

Saika bezesporu patří k takovým těm srdcovým projektům a zrovna včera jsme přemýšleli nad tím, jak dlouho tento projekt běžel. Zjistili jsme, že od první schůzky do odevzdání brandbooku je to celkem 6 měsíců. Samozřejmě ne čistého času.

Co všechno se za tu dobu odehrálo (ve zkratce)?

 1. Prostřednictvím interního workshopu jsme Saiku dobře poznali
 2. Vymysleli jsme název Saika
 3. Nahodili jsme první myšlenky a směr, kterým by se firma měla vydat
 4. Byli jsme pozváni na společnou grilovačku, kde jsme naši spolupráci řádně zapili
 5. Udělali jsme video Making Of
 6. Odevzdali finální brandbook. Na další ukázky z naší práce se můžete podívat na Dribbblu

Saiko! Bylo nám ctí. Až budeme někdy mít tu prvorepublikovou vilu s obří zahradou, víme, na jakého mistra zahradníka se obrátit. 😃

Dapulse

Problém, který řešíme snad od začátku fungování firmy. Najít aplikaci, která nám pomůže organizovat práci, bude šetřit čas a zároveň ji budeme ochotni používat všichni beze zbytku. Od Trella, lístečků na zdi a tabulek na Google Drive, jsme se propracovali až k aplikaci Dapulse.

O co jde? Ve zkratce: aplikace vám umožní monitorovat vše, co děláte. Jste schopni si rozdělit jednotlivé zakázky a klienty, zaměstnancům přiřadit jednotlivé projekty, projektům priority, zda jsou hotové nebo se na něco ještě čeká. Zároveň nastavujete čas od kdy do kdy se projekt bude realizovat a na přehledné časové ose sledujete vaši vytíženost.

Aplikace umožňuje také monitorovat příchozí poptávky, HR činnosti a spoustu dalšího.

Podtrženo sečteno. Aplikace je to praktická, přehledná a motivující. Každý z nás chce mít co nejvíc políček zelených a mít hotovo.

Byli jsme po celé Evropě

Tento měsíc byl ve znamení cestování. Spousta z nás se vydala načerpat sílu a poznat nová místa. V jednu chvíli byl Tom v Paříži, Mira v Londýně a Bárt na Sicílii.

Další

 • Naše příspěvky na Facebooku měly tento měsíc reach přes 56 tisíc
 • Huvik má nový ultra wide monitor (předčasný Ježíšek)
 • Leňa se nechala ostříhat (15 cm. Jakože fakt!)
 • Tento měsíc nám přišel rekordní počet poptávek
 • Pokračují intenzivní práce na novém Justmighty brandu a webu
Line