Prázdninový Justreport: Od Saiky po svatbu

Justmighty

Justmighty

|

Léto je za námi a ač se může zdát, že letní prázdniny jsou jen o dovolených a flákání se, u nás tomu bylo přesně naopak. O tom, co jsme mimo jiné dělali a zažili o prázdninách, bude právě dnešní "první" měsíční článek.

Prázdninový Justreport: Od Saiky po svatbu

Saika

Rádi poznáváme nové klienty, o to víc, když tvoří něco tak krásného, jako jsou zahrady. Saika byla náš první projekt, který jsme dokumentovali od začátku až do konce a z celého procesu sestříhali video. Týden jsme byli doslova po lokty v hlíně a myslíme si, že výsledek je skvělý. Na novou case study se můžete těšit v průběhu září, října.

Kromě toho, že jsou lidi ze Saiky nejlepší ve svém oboru – a to nejen v České republice, umí dělat i fantastický grilovačky. Tímto jim ještě jednou děkujeme za pozvání na parádní společný večer, moc jsme si to užili!

Postřehy z projektu: Jestliže nekoupíš dostatečně pevný igelit a nasypeš na něj 200 kilo hlíny, igelit se protrhne. A když děláš svoji práci s láskou, láska se ti bude vracet zpátky.

Moneus

Daňové poradenství není na první dojem zrovna sexy obor. Když ho však klient umí dělat jinak a dokáže bořit hranice zajetého, tvorba nového brandu pro něj může být neskutečně cool. Naším cílem bylo vytvořit všednímu oboru nevšední brand. Od hlíny a květin jsme se plynule přesunuli do prostředí daní a účetnictví. Máme natočené prezentační video i video “Making Of” a právě pracujeme na brandbooku. Můžete se na něj těšit v následujících týdnech. Je to pecka.

Postřehy z projektu: Když chceš dělat obvod ze žároviček, spočítej si nejdřív napětí.

Párkovač

“Starý, jdem na jeden?” ozývalo se s pravidelností každý pracovní den kolem 16. hodiny v kanceláři, když Lukášovi začalo kručet v břiše a vzápětí se vyráželo na klasický párek v rohlíku do okýnka vedlejšího Steinhausera. Jelikož jsme ale finančně velice zdatní, spočítali jsme si, že nás vyjde levněji koupit při naší spotřebě párků do firmy párkovač, než když v jednu chvíli opustí kancelář půlka lidí na sváču na ulici za rohem. Zároveň se chystáme zničit okolní konkurenci, diverzifikovat portofolio a začít prodávat naše Justpárky. Už pomalu necháváme tisknout ubrousky. Kdo má chuť, může se stavit každý všední den od 16 do 17 hodin. To máme většinou největší hlad.

Postřehy z projektu: Když chceš prodávat párky, postarej se o to, aby nepopraskaly.

Netbox: Cool Brno

V srpnu odstartovala nová kampaň Cool Brno pro netbox. Pokud patříte do cílové skupiny, určitě jste ji zaznamenali online a taky ji s největší pravděpodobností uvidíte v brněnské MHD.

Postřehy z projektu: Když chceš být cool, žij v Brně. A když chceš být ještě větší frajer, pořiď si internet od netboxu.
Justmighty v novém

Tom s Mirou začali pracovat na novém brandu pro nás samotné. Kovářova kobyla chodí bosa, ale do konce tohoto roku možná (konečně) dostane nové podkovy. Zatím jsme tak na 70 %. Máme vybrané barvy, nový font, skoro hotový brand book a začínáme pracovat na novém webu. Říkáte, že chcete ukázku? Ok, že jste to vy, tady ji máte. Ale nic moc z toho asi nevykoukáte, ještě je moc brzo.

Postřehy z projektu: Justmighty je ten nejnáročnější klient, pro které jsme kdy dělali brand i web.

Spolupráce s Kreativní bublinou

Uvědomujeme si, že copywriting je nedílnou a podstatnou součátí tvorby všech webů. Od začátku roku spolupracujeme s Míšou, která je na texty prostě jednička. A navíc oceněná jednička. Získala třetí místo v České ceně za public relations v drsně obsazené kategorii B2C za projekt, který sama vymyslela. Zároveň jsme o prázdninách navázali novou spolupráci s klukama z Kreativní bubliny. Jsou skvělí a jak sami píší na webu, dělají PR, které nepraskne. Mrkněte na jejich web.

Svatba

Milencisemilujou se v sobotu 26. srpna vzali, a tak náš první člen Justtýmu vkročil do svazku manželského. Gratulujeme Bárte a Agy. Jelikož Veselá je nyní Jičínská, bylo také potřeba aktualizovat název brněnské ulice. Z důvodu, že se jednalo o nelegální počin, video z této tajné akce nebudeme nejspíš publikovat.

Pokud budete dnes hledat někdo v Brně ulici Veselá, nejspíš ji nenajdete 🙂

Postřehy z akce: Když vám odborník v obchodě řekne, že ta oboustranná páska bude držet na všem a navždy, nevěřte mu.

Line